• Ducks HB U21-1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Ducks HB U21-1 ( 3e klasse Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sittard Condors HB U21-11815212578417332
    2Sunville Tigers NStars1814041861008628
    3Ducks HB U21-1169252089011820
    4Nuenen HB U21-2155010101170-698
    5Maastricht HB U21-1154011126235-1098
    6Mustangs HB U21-116001682281-199-2
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouman, OlivierTeamspeler
    Burgt, Job v/dTeamspeler
    Esch, Marco vanTeamspeler
    Feijter, Harm deTeamspeler
    Maarse, XanderTeamspeler
    Smit, BartTeamspeler
    Toemen, TeunTeamspeler
    Velden, Stijn van derTeamspeler
    Zwijnenberg, JoopTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dulken, Youri vanTechnische stafCoach
    Horst, Bram v/dTechnische stafCoach
    Schriemer, WijnandTechnische stafTeammanager
    Schriemer, WijnandTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    Maandag 18:30u - 20:30u
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ducks HB U21-1

    Honkbal U21

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd