• Ducks H2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 jun. 10:00Blue Lions Tilburg H3 - Ducks H2Gem. Sportpark
    30 jun. 12:00Boosters H1 - Ducks H2Sportpark Vierhoeven
    6 jul. 18:00ROEF! H1 - Ducks H2Stokeind
    11 jul. 19:30Ducks H2 - Gryphons H3Sportcomplex Den Wielakker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 jun.Kickers H1 - Ducks H24 - 8
    9 jun.Jeka H4 - Ducks H29 - 9
  • Poulestanden Ducks H2 ( 6e klasse Poule F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ducks H2961282503213
    2Gryphons H3860280404012
    3Jeka H495137568711
    4ROEF! H1950481612010
    5Kickers H184137152199
    6Blue Lions Tilburg H394148469159
    7Twins H382064297-554
    8Boosters H1800841119-780
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalbers, JasperTeamspelerMidvelder
    Aarle, Kees vanTeamspeler
    Duffhues, MaartenTeamspelerTweede honk
    Feddon, PaulTeamspelerAangewezen slagman/slagvrouw
    Hurks, SergeTeamspeler
    Jegers, CoenTeamspeler
    Leermakers, BobTeamspelerPitcher
    Leeuw, Bas van derTeamspelerLinksvelder
    Nistelrooij, Remco vanTeamspeler
    Peeters, BrianTeamspelerCatcher
    Peters, MarkTeamspeler
    Rijken, BasTeamspelerEerste honk
    Tak, MarkTeamspelerKorte stop
    Wijdenes, H.G.Teamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tak, MarkOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Blue Lions Tilburg H3

    VS

    Ducks H2

    23 juni 202410:00 uur
    Gem. Sportpark 1 - Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ducks H2

    Honkbal Senioren

    9,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd