• Ducks H2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Ducks H2 ( 6e klasse Poule F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ducks H2161123146806624
    2HSCN H21510051421033920
    3Kickers H116925149846520
    4MULO H116718109100915
    5Houten Dragons H216619111170-5913
    6Bullfighters H1166010105155-5012
    7Radboud Rangers H115301285155-706
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarle, Kees vanTeamspeler
    Dool, Barry van denTeamspeler
    Duffhues, MaartenTeamspeler
    Feddon, PaulTeamspeler
    Jegers, CoenTeamspeler
    Leermakers, BobTeamspeler
    Leeuw, Bas van derTeamspeler
    Peeters, BrianTeamspeler
    Peters, MarkTeamspeler
    Rijken, BasTeamspeler
    Tak, MarkTeamspeler
    Wijdenes, H.G.Teamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tak, MarkOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ducks H2

    Honkbal Senioren

    9,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd