• Ducks H1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Ducks H1 ( 3e klasse Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wombats H11814131931266729
    2PSV H11813052141357926
    3Ducks H11811072001346622
    4Cardinals H1189181881691919
    5Blue Lions Tilburg H118918163167-419
    6Gryphons H118909211204718
    7Vlaardingen Holy H118909185184118
    8Hazenkamp H1187110135181-4615
    9UVV H2183213109220-1118
    10Jeka H2183015134212-786
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brechenmacher, YannickTeamspeler
    Denteneer, MaxTeamspeler
    Dijck, Sam vanTeamspeler
    Dool, Thor van denTeamspeler
    Dooremalen, Kees vanTeamspeler
    Dulken, Youri vanTeamspeler
    Horst, Bram v/dTeamspeler
    Nes, Jeroen vanTeamspeler
    Nistelrooij, Remco vanTeamspeler
    Schouten, ErwinTeamspeler
    Schriemer, WijnandTeamspeler
    Wielen, Jan v/dTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema (tijdens de zomertijd)

    Dag Tijd
    Woensdag 19:00u - 21:00u
    Vrijdag 19:00u - 21:00u
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ducks H1

    Honkbal Senioren

    11,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,22

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd