• Ducks DS2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Ducks DS2 ( 4e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gryphons DS217141225610115529
    2Ducks DS218141327314213129
    3Sunville Tigers DS11710161771364121
    4Sittard Condors DS118927179194-1520
    5Cheetahs DS217809142140216
    6HSCN DS2186111130211-8113
    7Maastricht DS1171412135229-946
    8Kickers DS1182214154293-1394
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouman, EmmaTeamspeler
    Burgt, Puck van derTeamspeler
    Dikmans, EliseTeamspeler
    Esch, Jenny vanTeamspeler
    Loon, Renée vanTeamspeler
    Noordhoff, JonnaTeamspeler
    Peeters, MarlouTeamspeler
    Rijnders, NienkeTeamspeler
    Smit, BrechjeTeamspeler
    Toemen, PienTeamspeler
    Verweij, MirtheTeamspeler
    Vleuten, Lucy van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ruiter, Mike deTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ducks DS2

    Fastpitch Softbal Senioren Dames

    15,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,61

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd